Menu
Nákupný košík
doprava nad 100€ ZADARMO

Tričká s krátkym rukávom

Extreme Hobby Krátky rukáv rashguard ANGRY WASP Extreme Hobby Krátky rukáv rashguard ANGRY WASP
-10 %
Vysoko kvalitný Rashguard s krátkym rukávom ANGRY WASP EXTREME HOBBY je ideálny pre ľudí ktorí preferujú najvyššiu triedu produktov. Produkt je vyrobený z vysoko kvalitného materiálu, ktorý vďaka svojej elasticite prilieha k telu. Termoregulačný systém udržiava telo v suchu a teple. Sublimované logá..
29,60€ 32,90€
Bez DPH:24,67€
Vysoko kvalitný, termo-aktívny rashguard s krátkym rukávom COMBAT 13 EXTREME HOBBY je ideálnou voľbou pre tých, ktorí milujú produkty najvyššej kvality. Je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý vďaka svojej pružnosti priľne k telu. Sofistikovaný termoregulačný systém, udržiava telo v suchu a teple...
32,90€
Bez DPH:27,42€
Vysoko kvalitný Rashguard s krátkym rukávom COMBAT GAME, extreme hobby je ideálnou voľbou pre náročných zákazníkov, ktorí uprednostňujú najvyššiu kvalitu. Naše produkty sú vyrobené z najkvalitnejšieho materiálu, ktorý sa vďaka svojej pružnosti priľne k telu. Termoregulačný systém udržiava telo v suc..
32,90€
Bez DPH:27,42€
Extreme Hobby Krátky rukáv rashguard HUSARZ Extreme Hobby Krátky rukáv rashguard HUSARZ
Nový
Kvalitný termálny a kompresný tréningový rashguard. Rashguard s krátkym rukávom HUSARZ EXTREME HOBBY, je ideálnou voľbou pre náročných ľudí, ktorí ocenia najvyššiu triedu výrobkov. Nová verzia nášho vlasteneckého dizajnu, ktorý je veľmi populárny, je vyrobený z najkvalitnejšieho materiálu, ktorý pos..
32,90€
Bez DPH:27,42€
Vysoko kvalitný, termo-aktívny rashguard s krátkym rukávom rashguard MOKO EXTREME HOBBY je ideálnou voľbou pre tých, ktorí milujú produkty najvyššej kvality. Je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý vďaka svojej pružnosti priľne k telu. Sofistikovaný termoregulačný systém, udržiava telo v suchu a t..
32,90€
Bez DPH:27,42€
Extreme Hobby Krátky rukáv rashguard NIGHTMARE 2 Extreme Hobby Krátky rukáv rashguard NIGHTMARE 2
Nový
Druhá verzia termo-kompresného trička v tmavej verzii. Termoaktívny krátky rukáv NIGHTMARE 2 EXTREME HOBBY je ideálnou voľbou pre náročných ľudí, ktorí oceňujú najvyššiu triedu výrobkov, vyrobený z materiálu najvyššej kvality, ktorý vďaka svojej flexibilite priľne k telu. Prepracovaný termoregulačný..
32,90€
Bez DPH:27,42€
Vysoko kvalitný, termo-aktívny rashguard s krátkym rukávom rashguard SPIDER GUARD EXTREME HOBBY je ideálnou voľbou pre tých, ktorí milujú produkty najvyššej kvality. Je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý vďaka svojej pružnosti priľne k telu. Sofistikovaný termoregulačný systém, udržiava telo v s..
32,90€
Bez DPH:27,42€
Extreme Hobby Krátky rukáv rashguard WIDOW Extreme Hobby Krátky rukáv rashguard WIDOW
Nový
Krátky rukáv rashguard  WIDOW EXTREME HOBBY je ideálnou voľbou pre náročných ľudí, ktorí ocenia najvyššiu triedu výrobkov. Vyrobené z 8 prvkov najkvalitnejšieho materiálu, ktorý zaručuje dokonalé prispôsobenie a voľnosť pohybu. Prepracovaný systém termoregulácie, vďaka ktorému je telo suché a svaly ..
32,90€
Bez DPH:27,42€
Vynikajúce kompresné, termoaktívne tričko s krátkym rukávom RASHGUARD YAKUZA EXTREME HOBBY je ideálnou voľbou pre ľudí, ktorí ocenia najvyššiu kvalitu produktov. Tričko je vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý vďaka svojej pružnosti priľne k telu. Termoaktívne tričko je výnimočné v tom že telo poča..
29,00€
Bez DPH:24,17€
Pánske funkčné tričko s krátkym rukávom,SHADOW od Extreme Hobby, je vyrobené z veľmi kvalitného materiálu.  Tričko vďaka svojej funkčnosti, odvádza vlhkosť a zostáva v suchu.  Tričko je vhodné na leto i zimu, vďaka svojej elesticite sa prispôbi k telu.  Na našom eshope nájdete ďalšie funkčn..
32,90€
Bez DPH:27,42€
Športové tričko ACTIVE, je ideálne pre bežecké, cyklistické a funkčné tréningy. Špeciálny materiál perfektne odvýdza vlhkosť. Tričko je navrhnuté na tréningy či už v lete alebo zime, vďaka svojej pružnosti sa prispôsoby telu. Zbazpečuje úplnú voľnosť počas tréningu a maximálny komfort. V našom eshop..
32,90€
Bez DPH:27,42€
Pánske funkčné tričko s krátkym rukávom, ACTIVE od Extreme Hobby, je vyrobené z veľmi kvalitného materiálu. Tričko vďaka svojej funkčnosti, odvádza vlhkosť a zostáva v suchu. Tričko je vhodné na leto i zimu, vďaka svojej elasticite sa prispôsobí k telu. Sublimované logá sa nepoškodia, nezoškriabu. N..
32,90€
Bez DPH:27,42€
Zobrazujem od 1 do 12 zo 31 (3 strán)
Cookies
S cieľom zabezpečiť riadne fungovanie tejto webovej lokality ukladáme niekedy na vašom zariadení malé dátové súbory, tzv. cookie.