Menu
Nákupný košík
doprava nad 100€ ZADARMO

Tričká s krátkym rukávom

Extreme Hobby Krátky rukáv rashguard ANGRY WASP Extreme Hobby Krátky rukáv rashguard ANGRY WASP
-10 %
Vysoko kvalitný Rashguard s krátkym rukávom ANGRY WASP EXTREME HOBBY je ideálny pre ľudí ktorí preferujú najvyššiu triedu produktov. Produkt je vyrobený z vysoko kvalitného materiálu, ktorý vďaka svojej elasticite prilieha k telu. Termoregulačný systém udržiava telo v suchu a teple. Sublimované logá..
29,60€ 32,90€
Bez DPH:24,67€
Vysoko kvalitný, termo-aktívny rashguard s krátkym rukávom COMBAT 13 EXTREME HOBBY je ideálnou voľbou pre tých, ktorí milujú produkty najvyššej kvality. Je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý vďaka svojej pružnosti priľne k telu. Sofistikovaný termoregulačný systém, udržiava telo v suchu a teple...
32,90€
Bez DPH:27,42€
Vysoko kvalitný Rashguard s krátkym rukávom COMBAT GAME, extreme hobby je ideálnou voľbou pre náročných zákazníkov, ktorí uprednostňujú najvyššiu kvalitu. Naše produkty sú vyrobené z najkvalitnejšieho materiálu, ktorý sa vďaka svojej pružnosti priľne k telu. Termoregulačný systém udržiava telo v suc..
32,90€
Bez DPH:27,42€
Extreme Hobby Krátky rukáv rashguard HORNET Extreme Hobby Krátky rukáv rashguard HORNET
Nový
Termoaktívny krátky rukáv NIGHTMARE 2 EXTREME HOBBY je ideálnou voľbou pre náročných ľudí, ktorí oceňujú najvyššiu triedu výrobkov, vyrobený z materiálu najvyššej kvality, ktorý vďaka svojej flexibilite priľne k telu. Prepracovaný termoregulačný systém, vďaka ktorému je telo suché a svaly sa zahrejú..
32,90€
Bez DPH:27,42€
Kvalitný termálny a kompresný tréningový rashguard. Rashguard s krátkym rukávom HUSARZ EXTREME HOBBY, je ideálnou voľbou pre náročných ľudí, ktorí ocenia najvyššiu triedu výrobkov. Nová verzia nášho vlasteneckého dizajnu, ktorý je veľmi populárny, je vyrobený z najkvalitnejšieho materiálu, ktorý pos..
32,90€
Bez DPH:27,42€
Vysoko kvalitný, termo-aktívny rashguard s krátkym rukávom rashguard MOKO EXTREME HOBBY je ideálnou voľbou pre tých, ktorí milujú produkty najvyššej kvality. Je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý vďaka svojej pružnosti priľne k telu. Sofistikovaný termoregulačný systém, udržiava telo v suchu a t..
32,90€
Bez DPH:27,42€
Druhá verzia termo-kompresného trička v tmavej verzii. Termoaktívny krátky rukáv NIGHTMARE 2 EXTREME HOBBY je ideálnou voľbou pre náročných ľudí, ktorí oceňujú najvyššiu triedu výrobkov, vyrobený z materiálu najvyššej kvality, ktorý vďaka svojej flexibilite priľne k telu. Prepracovaný termoregulačný..
32,90€
Bez DPH:27,42€
Vysoko kvalitný, termo-aktívny rashguard s krátkym rukávom rashguard SPIDER GUARD EXTREME HOBBY je ideálnou voľbou pre tých, ktorí milujú produkty najvyššej kvality. Je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý vďaka svojej pružnosti priľne k telu. Sofistikovaný termoregulačný systém, udržiava telo v s..
32,90€
Bez DPH:27,42€
Krátky rukáv rashguard  WIDOW EXTREME HOBBY je ideálnou voľbou pre náročných ľudí, ktorí ocenia najvyššiu triedu výrobkov. Vyrobené z 8 prvkov najkvalitnejšieho materiálu, ktorý zaručuje dokonalé prispôsobenie a voľnosť pohybu. Prepracovaný systém termoregulácie, vďaka ktorému je telo suché a svaly ..
32,90€
Bez DPH:27,42€
Pánske funkčné tričko s krátkym rukávom,SHADOW od Extreme Hobby, je vyrobené z veľmi kvalitného materiálu.  Tričko vďaka svojej funkčnosti, odvádza vlhkosť a zostáva v suchu.  Tričko je vhodné na leto i zimu, vďaka svojej elesticite sa prispôbi k telu.  Na našom eshope nájdete ďalšie funkčn..
32,90€
Bez DPH:27,42€
Športové tričko ACTIVE, je ideálne pre bežecké, cyklistické a funkčné tréningy. Špeciálny materiál perfektne odvýdza vlhkosť. Tričko je navrhnuté na tréningy či už v lete alebo zime, vďaka svojej pružnosti sa prispôsoby telu. Zbazpečuje úplnú voľnosť počas tréningu a maximálny komfort. V našom eshop..
32,90€
Bez DPH:27,42€
Pánske funkčné tričko s krátkym rukávom, ACTIVE od Extreme Hobby, je vyrobené z veľmi kvalitného materiálu. Tričko vďaka svojej funkčnosti, odvádza vlhkosť a zostáva v suchu. Tričko je vhodné na leto i zimu, vďaka svojej elasticite sa prispôsobí k telu. Sublimované logá sa nepoškodia, nezoškriabu. N..
32,90€
Bez DPH:27,42€
Zobrazujem od 1 do 12 zo 32 (3 strán)
Cookies
S cieľom zabezpečiť riadne fungovanie tejto webovej lokality ukladáme niekedy na vašom zariadení malé dátové súbory, tzv. cookie.