Menu
Nákupný košík
doprava nad 100€ ZADARMO

Tričká s krátkym rukávom

Športové tričko NETWORK, je ideálne pre bežecké, cyklistické a funkčné tréningy.  Špeciálny materiál perfektne odvýdza vlhkosť.  Tričko je navrhnuté na tréningy či už v lete alebo zime, vďaka svojej pružnosti sa prispôsoby telu.  Zbazpečuje úplnú voľnosť počas tréningu a maximálny komfort. ..
27,00€
Bez DPH:22,50€
Extreme Hobby Krátky rukáv rashguard ANGRY WASP Extreme Hobby Krátky rukáv rashguard ANGRY WASP
-10 %
Vysoko kvalitný Rashguard s krátkym rukávom ANGRY WASP EXTREME HOBBY je ideálny pre ľudí ktorí preferujú najvyššiu triedu produktov. Produkt je vyrobený z vysoko kvalitného materiálu, ktorý vďaka svojej elasticite prilieha k telu. Termoregulačný systém udržiava telo v suchu a teple. Sublimované logá..
29,60€ 32,90€
Bez DPH:24,67€
Extreme Hobby Pánske tričko s krátkym rukávom rashguard RAGNAROK Extreme Hobby Pánske tričko s krátkym rukávom rashguard RAGNAROK
-10 %
Tričko s krátkym rukávom RAGNAROK od Extreme Hobby.  Vynikajúce, kompresné, termo tričko pre MMA.   Je vyrobené z veľmi kvalitného materiálu, vďaka svojej pružnosti priľne k telu.  Sublimované logá, sa nezničia, nevyperú, nepoškodia.  V našom eshope nájdete ďalšie tričká s dlhým a krátky..
29,60€ 32,90€
Bez DPH:24,67€
Extreme Hobby Krátky rukáv rashguard BLACK ARMOUR Extreme Hobby Krátky rukáv rashguard BLACK ARMOUR
Nový
BLACK ARMOR EXTREME HOBBY je ideálnou voľbou pre náročných ľudí, ktorí oceňujú najvyššiu triedu výrobkov. Rashguard je vyrobený z najkvalitnejších materiálov, ktoré vďaka svojej pružnosti priliehajú k telu. Sofistikovaný termoregulačný systém, ktorý udržuje vaše telo v suchu a vaše svaly sa zahrieva..
32,90€
Bez DPH:27,42€
Vysoko kvalitný, termo-aktívny rashguard s krátkym rukávom COMBAT 13 EXTREME HOBBY je ideálnou voľbou pre tých, ktorí milujú produkty najvyššej kvality. Je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý vďaka svojej pružnosti priľne k telu. Sofistikovaný termoregulačný systém, udržiava telo v suchu a teple...
32,90€
Bez DPH:27,42€
Vysoko kvalitný Rashguard s krátkym rukávom COMBAT GAME, extreme hobby je ideálnou voľbou pre náročných zákazníkov, ktorí uprednostňujú najvyššiu kvalitu. Naše produkty sú vyrobené z najkvalitnejšieho materiálu, ktorý sa vďaka svojej pružnosti priľne k telu. Termoregulačný systém udržiava telo v suc..
32,90€
Bez DPH:27,42€
Extreme Hobby Krátky rukáv rashguard DEATH PUNCH Extreme Hobby Krátky rukáv rashguard DEATH PUNCH
Nový
Vysoko kvalitný rashguard s krátkym rukávom DEATH PUNCH je ideálnou voľbou pre náročných zákazníkov, ktorí uprednostňujú najvyššiu kvalitu. Naše produkty sú vyrobené z najkvalitnejšieho materiálu, ktorý sa vďaka svojej pružnosti priľne k telu. Termoregulačný systém udržiava telo v suchu. Sublimované..
32,90€
Bez DPH:27,42€
Extreme Hobby Krátky rukáv rashguard HORNET Extreme Hobby Krátky rukáv rashguard HORNET
Nový
Termoaktívny krátky rukáv NIGHTMARE 2 EXTREME HOBBY je ideálnou voľbou pre náročných ľudí, ktorí oceňujú najvyššiu triedu výrobkov, vyrobený z materiálu najvyššej kvality, ktorý vďaka svojej flexibilite priľne k telu. Prepracovaný termoregulačný systém, vďaka ktorému je telo suché a svaly sa zahrejú..
32,90€
Bez DPH:27,42€
Kvalitný termálny a kompresný tréningový rashguard. Rashguard s krátkym rukávom HUSARZ EXTREME HOBBY, je ideálnou voľbou pre náročných ľudí, ktorí ocenia najvyššiu triedu výrobkov. Nová verzia nášho vlasteneckého dizajnu, ktorý je veľmi populárny, je vyrobený z najkvalitnejšieho materiálu, ktorý pos..
32,90€
Bez DPH:27,42€
Vysoko kvalitný, termo-aktívny rashguard s krátkym rukávom rashguard MOKO EXTREME HOBBY je ideálnou voľbou pre tých, ktorí milujú produkty najvyššej kvality. Je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý vďaka svojej pružnosti priľne k telu. Sofistikovaný termoregulačný systém, udržiava telo v suchu a t..
32,90€
Bez DPH:27,42€
Druhá verzia termo-kompresného trička v tmavej verzii. Termoaktívny krátky rukáv NIGHTMARE 2 EXTREME HOBBY je ideálnou voľbou pre náročných ľudí, ktorí oceňujú najvyššiu triedu výrobkov, vyrobený z materiálu najvyššej kvality, ktorý vďaka svojej flexibilite priľne k telu. Prepracovaný termoregulačný..
32,90€
Bez DPH:27,42€
Krátky rukáv rashguard  WIDOW EXTREME HOBBY je ideálnou voľbou pre náročných ľudí, ktorí ocenia najvyššiu triedu výrobkov. Vyrobené z 8 prvkov najkvalitnejšieho materiálu, ktorý zaručuje dokonalé prispôsobenie a voľnosť pohybu. Prepracovaný systém termoregulácie, vďaka ktorému je telo suché a svaly ..
32,90€
Bez DPH:27,42€
Zobrazujem od 1 do 12 zo 32 (3 strán)
Cookies
S cieľom zabezpečiť riadne fungovanie tejto webovej lokality ukladáme niekedy na vašom zariadení malé dátové súbory, tzv. cookie.