Menu
Nákupný košík
doprava nad 100€ ZADARMO

Tričká s dlhým rukávom

Vysoko kvalitný, termo-aktívny rashguard s dlhým rukávom COMBAT 13 rashguard EXTREME HOBBY je ideálnou voľbou pre tých, ktorí milujú produkty najvyššej kvality. Je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý vďaka svojej pružnosti priľne k telu. Sofistikovaný termoregulačný systém, udržiava telo v suchu ..
35,90€
Bez DPH:29,92€
Vysoko kvalitný, termo-aktívny rashguard s dlhým rukávom rashguard HUSAR EXTREME HOBBY je ideálnou voľbou pre tých, ktorí milujú produkty najvyššej kvality. Je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý vďaka svojej pružnosti priľne k telu. Sofistikovaný termoregulačný systém, udržiava telo v suchu a te..
35,90€
Bez DPH:29,92€
Extreme Hobby Dlhý rukáv rashguard ANGRY WASP Extreme Hobby Dlhý rukáv rashguard ANGRY WASP
-10 %
Vysoko kvalitný rashguard s dlhým rukávom ANGRY WASP  EXTREME HOBBY je ideálnou voľbou pre tých, ktorí milujú produkty najvyššej kvality. Vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý vďaka svojej pružnosti priľne k telu. Sofisti-kovaný termoregulačný systém, vďaka ktorému je telo suché a teplé. Sublimovan..
32,30€ 35,90€
Bez DPH:26,92€
Vysoko kvalitný rashguard s dlhým rukávom COMBAT GAME EXTREME HOBBY je ideálnou voľbou pre tých, ktorí milujú produkty najvyššej kvality. Vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý vďaka svojej pružnosti priľne k telu. Termoregulačný systém udržiava telo v suchu a teple. Sublimované logá sú výnimočné v ..
35,90€
Bez DPH:29,92€
Vynikajúca kvalita termoaktívného rashguardu s dlhým rukávom. Je ideálnou voľbou pre náročných ľudí, ktorí ocenia najvyššiu triedu výrobkov. Vyrobený z 5 prvkov najkvalitnejšieho materiálu, ktorý zaručuje dokonalé uchytenie a slobodu pohybu, prepracovaný systém termoregulácie, vďaka ktorému je telo ..
35,90€
Bez DPH:29,92€
Vynikajúca kvalita tréningovej kompresie je voľbou pre náročných ľudí, ktorí ocenia najvyššiu triedu výrobkov. Vyrobené z 8 prvkov najkvalitnejších materiálov, ktoré zaisťujú dokonalú slobodu pohybu. Sofistikovaný termoregulačný systém, vďaka ktorému je telo suché a svaly sa zahrievajú...
35,90€
Bez DPH:29,92€
Rashguard s dlhými rukávmi HUSARZ EXTREME HOBBY je ideálnou voľbou pre náročných ľudí, ktorí ocenia najvyššiu triedu výrobkov. Vyrobené z materiálu najvyššej kvality, ktorý zaručuje dokonalé prispôsobenie a voľnosť pohybu. Prepracovaný termoregulačný systém, vďaka ktorému je telo suché a svaly sa za..
35,90€
Bez DPH:29,92€
Vynikajúca kvalita termoaktívnéhorashguardu s dlhým rukávom. LUMBERJACK EXTREME HOBBY je ideálnou voľbou pre náročných ľudí, ktorí ocenia najvyššiu triedu výrobkov. Vyrobené z 5 prvkov,  ktoré zaručujú veľkú slobodu pohybu. Poskytuje mierne voľnejší strih rashguardu, sofistikovaný termoregulačný sys..
35,90€
Bez DPH:29,92€
Vysoko kvalitný, termo-aktívny rashguard s dlhým rukávom rashguard MOKO EXTREME HOBBY je ideálnou voľbou pre tých, ktorí milujú produkty najvyššej kvality. Je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý vďaka svojej pružnosti priľne k telu. Sofistikovaný termoregulačný systém, udržiava telo v suchu a tep..
35,90€
Bez DPH:29,92€
Druhá verzia termo-kompresného trička s dlhým rukávom v tmavej verzii. Je ideálnou voľbou pre náročných ľudí, ktorí oceňujú najvyššiu triedu výrobkov. Vyrobené je z materiálu najvyššej kvality, ktorý vďaka svojej flexibilite priľne k telu. Prepracovaný termoregulačný systém, vďaka ktorému je telo su..
35,90€
Bez DPH:29,92€
Tričko s dlhým rukávom ACTIVE od Extreme Hobby. Vynikajúce, kompresné, termo tričko pre MMA.  Je vyrobené z veľmi kvalitného materiálu, vďaka svojej pružnosti priľne k telu. Sublimované logá, sa nezničia, nevyperú, nepoškodia. V našom eshope nájdete ďalšie tričká s dlhým a krátkym rukávom pre MMA od..
35,50€
Bez DPH:29,58€
Tričko s dlhým rukávom ANACONDA od Extreme Hobby. Vynikajúce, kompresné, termo tričko pre MMA.  Je vyrobené z veľmi kvalitného materiálu, vďaka svojej pružnosti priľne k telu. Sublimované logá, sa nezničia, nevyperú, nepoškodia. V našom eshope nájdete ďalšie tričká s dlhým a krátkym rukávom pre MMA ..
35,50€
Bez DPH:29,58€
Zobrazujem od 1 do 12 zo 31 (3 strán)
Cookies
S cieľom zabezpečiť riadne fungovanie tejto webovej lokality ukladáme niekedy na vašom zariadení malé dátové súbory, tzv. cookie.