Menu
Nákupný košík
doprava nad 100€ ZADARMO

Šortky

Dámske atletické šortky FOLK. Kompresné šortky vyrobené z polyesterových vlákien s technológiou rip – stop. Šortky sú ideálne na beh, fitnes, crossfit alebo aktívny oddych. Šortky sú veľmi pohodlné a originálne. V našom eshope nájde ďalšie dámske šortky...
35,50€
Bez DPH:29,58€
Dámske atletické šortky SKULL ROSE. Kompresné šortky sú vyrobené zo špeciálne tkaných polyesterových vlákien s technológiou rip-stop. Šortky sú ideálne na beh, fitness, crossfit ale aj aktívny oddych. Šortky sú elastické čiže sa prispôsobia. V našom eshope nájdete ďalšie dámske šortky od Extreme Hob..
35,50€
Bez DPH:29,58€
Atletické dámske šortky PINK TEDDY BEAR. Uľtra ľahké, kompresné šortky vyrobené z špeciálne tkaných polyesterových vlákien s technológiou rip-stop. Šortky sú ideálne pre beh, fitness, crossfit alebo aktívny oddych. Šortky sú elastické a tým sa prispôsobia pri športe. V našom eshope nájde ďalšie atle..
35,50€
Bez DPH:29,58€
Extreme Hobby Dámske šortky FOLK 2
Nový
Krátke športové šortky FOLK 2 pre ženy, ideálne pre fitness, posilňovňu alebo aktivity. Elastická tkanina umožňuje, aby sa produkt počas intenzívneho tréningu prispôsobil. Materiál je príjemný na dotyk,  neabsorbuje vlhkosť a nestráca farby vďaka UV žiareniu. Pozrite sa na naše ďalšie športové šortk..
29,90€
Bez DPH:24,92€
Extreme Hobby Dámske šortky MT SPORTSkvelé dámske šortky vhodné pre všetky športové aktivity a aktívnu rekreáciuŠortky sú z elastického materiálu, vďaka tomu sa pri športe prispôsobia Viac na e-shope Extreme Hobby..
29,90€
Bez DPH:24,92€
Extreme Hobby Dámske šortky SKULL 2Skvelé dámske šortky, vhodné pre všetky športové aktivity a tiež aktívnu rekreáciu.Šortky sú z elastického materiálu, počas športu a iných aktivít sa prispôsobiaViac na e-shope Extreme Hobby..
29,90€
Bez DPH:24,92€
Zobrazujem od 1 do 6 zo 6 (1 strán)
Cookies
S cieľom zabezpečiť riadne fungovanie tejto webovej lokality ukladáme niekedy na vašom zariadení malé dátové súbory, tzv. cookie.