Menu
Nákupný košík
doprava nad 100€ ZADARMO

Pánske legíny

Termoaktívne a kompresné legíny ANGRY WASP vyrobené z veľmi kvalitného materiálu. Tkanina pohlcuje vlhkosť a telo ostáva v teplu a suchu. Sublimovaný vzor je výnimočný v tom že sa nepoškodí a nerozlomí sa. V ďaka pevnej gume na páse sa počas pohybu nezošmyknú. Na našom eshope nájdete ďalšie športové..
39,90€
Bez DPH:33,25€
Termoaktívne a kompresné pánske legíny COMBAT 13. Legíny sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu, počas tréningu telo ostáva v suchu a teple. Sublimované logá sú výnimočné v tom že sa nepoškodia, nezoškriabu. Špeciálny gumový pás, zabraňuje zošmyknutiu počas tréningu z pása. Pozrite si ďalšie pánsk..
39,90€
Bez DPH:33,25€
Termoaktívne a kompresné pánske legíny RED WARRIOR. Legíny sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu, počas tréningu telo ostáva v suchu a teple. Sublimované logá sú výnimočné v tom že sa nepoškodia, nezoškriabu. Špeciálny gumový pás, zabraňuje zošmyknutiu počas tréningu z pása. Pozrite si ďalšie pán..
39,90€
Bez DPH:33,25€
Pánske tréningové legíny BASIC SHADOW od EXTREMEHOBBY.  Sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu. Vďaka svojej pružnosti priľnú k telu a špeciálny gumový pás zabráni skĺznutiu legín počas tréningu.  Tkanina pohlcuje vlhkosť, telo ostáva v suchu.  V našom eshope nájdete ďalšie pánske legí..
39,90€
Bez DPH:33,25€
Kompresné pánske  tréningové legíny BIOMECHANICS od Extreme Hobby.Legíny sú vyrobené z veľmi kvalitného materiál, vďaka čomu pri nosení sú veľmi pohodlné. Sublimované logá sú výnimočné v tom že sa nepoškodia, nezoškriabu.Špeciálny gumový pás zabraňuje z skĺznutiu počas tréningu.V našom eshope nájdet..
39,90€
Bez DPH:33,25€
Extreme Hobby Pánske legíny BLACK ARMOUR Extreme Hobby Pánske legíny BLACK ARMOUR
Nový
Pánske legíny BLACK ARMOR Extreme Hobby sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu. Vlhkosť odvádzajúca tkanina - necháva telo suché a zohriaté. Sublimovaný vzor sa nepoškodzuje. ..
39,90€
Bez DPH:33,25€
Šortky z veľmi kvalitného materiálu COMBAT GAME. Tkanina pohlcuje vlhkosť a telo ostáva v teplu a suchu. Sublimovaný vzor je výnimočný v tom že sa nepoškodí a nerozlomí sa. V ďaka pevnej gume na páse sa počas pohybu nezošmyknú. Na našom eshope nájdete ďalšie športové legíny EXTREME HOBBY TM. V našej..
39,90€
Bez DPH:33,25€
Termoaktívne tréningové legíny s kompresiou. Pánske legíny DEATH PUNCH EXTREME HOBBY sú legíny vyrobené z veľmi kvalitného materiálu. Pýšiť sa môžu tkaninou, ktorá odvádza vlhkosť a zanecháva telo suché a teplé. Pozrite si ďalšie pánske športové legíny od Extreme Hobby TM v našom eshope...
39,90€
Bez DPH:33,25€
Kompresné pánske tréningové legíny EZECHIEL  Extreme Hobby.  Legíny sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu. Sublimované logá sú výnimočné v tom že sa nepoškodia, nezoškriabu. Špeciálny gumový pás zabraňuje z kĺznutiu počas tréningu. V našom eshope nájdete ďalšie oblečenie pre MMA, pánske športové ..
39,90€
Bez DPH:33,25€
Pánske tréningové legíny HEROES od EXTREMEHOBBY.  Sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu. Vďaka svojej pružnosti priľnú k telu a špeciálny gumový pás zabráni skĺznutiu legín počas tréningu.  Tkanina pohlcuje vlhkosť, telo ostáva v suchu.  V našom eshope nájdete ďalšie pánske legíny od ..
39,90€
Bez DPH:33,25€
Termoaktívne legíny s kompresiou. Pánske legíny sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu. Vlhkosť odvádzajúca tkanina zanecháva telo suché a horúce. Špeciálny gumový pás zabraňuje pošmyknutiu legíny počas športu...
39,90€
Bez DPH:33,25€
Termoaktívne a kompresné pánske legíny HUSAR. Legíny sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu, počas tréningu telo ostáva v suchu a teple. Sublimované logá sú výnimočné v tom že sa nepoškodia, nezoškriabu. Špeciálna guma v páse, zabraňuje zošmyknutiu počas tréningu z pása. Pozrite si ďalšie pánske š..
39,90€
Bez DPH:33,25€
Zobrazujem od 1 do 12 zo 27 (3 strán)
Cookies
S cieľom zabezpečiť riadne fungovanie tejto webovej lokality ukladáme niekedy na vašom zariadení malé dátové súbory, tzv. cookie.