Menu
Nákupný košík
doprava nad 100€ ZADARMO

O nás

Značka EXTREME HOBBY bola založená v roku 2011. Naše oblečenie je určené najmä pre aktívnych ľudí, športových fanúšikov, ktorí majú záujem o extrémne športy. Sme otvorení pre všetky športové disciplíny. Vytvárame vlastný obraz značky na kvalitnom oblečení. Ide predovšetkým o záruku kvality a detailného spracovania, ktoré môžeme kontrolovať počas výroby od prvého kroku až po posledný. To nám dáva výhodu v krátkom čase dodania od návrhu až po finálne spracovanie.


Naše projekty a kvalita sú oceňované veľkými športovými federáciami ako Polsat Boxing Night alebo Exclusive Fight Night, ktoré predstavujú svoje podujatia pre širokú verejnosť na komerčných kanáloch. Taktiež sme hrdým partnerom  Titan fight nights, CCF, FNW, Oktagon….. Vďaka tejto spolupráci sme sa dostali k úplne novému publiku, ktoré je čoraz viac ochotné vyskúšať náš jedinečný produkt a následne sa presvedčiť o bezkonkurenčnej kvalite a odbornosti.


Spokojnosť našich zákazníkov je našou prioritou číslo 1. Z tohto dôvodu sme vynaložili maximálne úsilie, aby sme zabezpečili proces vybavovania objednávok okamžite a ponúkali produkty najvyššej kvality. Vďaka angažovanosti našich zamestnancov, ktorí Vám radi podajú pomocnú ruku, je nakupovanie v našom internetovom obchode bezproblémové.


Taktiež sa venujeme vývoju a výrobe klubového oblečenia od návrhu grafiky až po výsledný produkt (www.kluboveoblecenie.sk).

Cookies
S cieľom zabezpečiť riadne fungovanie tejto webovej lokality ukladáme niekedy na vašom zariadení malé dátové súbory, tzv. cookie.