Menu
Nákupný košík
doprava nad 100€ ZADARMO

Legíny

Extreme Hobby Dámske športové legíny čierne DIGITAL Extreme Hobby Dámske športové legíny čierne DIGITAL
-20 %
Dámske športové legíny čierne DIGITAL CAMO. Legíny sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu, pri aktivite telo ostáva v suchu a teple. Sublimované logá sa nepoškodia, nezoškriabu, nezničia. Guma v pása zabezpečuje že legíny sa počas aktivite nezošmyknú. V našom eshope nájdete ďalšie dámske športové ..
30,00€ 37,50€
Bez DPH:25,00€
Extreme Hobby Dámske športové legíny ružové PUZZLE Extreme Hobby Dámske športové legíny ružové PUZZLE
-20 %
Dámske športové legíny ružové PUZZLE. Legíny sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu, pri aktivite telo ostáva v suchu a teple. Sublimované logá sa nepoškodia, nezoškriabu, nezničia. Guma v pásee zabezpečuje že legíny sa počas aktivite nezošmyknú. V našom eshope nájdete ďalšie dámske športové legín..
30,00€ 37,50€
Bez DPH:25,00€
Extreme Hobby dámske šortky FOLK 1/3Šortky sú vyrobené z veľmi kvalitného termoaktívneho kompresného materiálu..
32,50€
Bez DPH:27,08€
Dámske 3/4 legíny SKULL II od Extreme HobbyLegíny sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu Legíny sú veľmi komfortnéViac na e-shope..
36,90€
Bez DPH:30,75€
Extreme Hobby Dámske legíny 3/4 FOLK II.Dámske 3/4 legíny FOLK II. od Extreme HobbyLegíny sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu Legíny sú veľmi komfortnéViac na e-shope..
36,90€
Bez DPH:30,75€
Extreme Hobby Dámske legíny 3/4 MT SPORT..
36,90€
Bez DPH:30,75€
Dámske 3/4 legíny FOLK od Extreme HobbyLegíny sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu Legíny sú veľmi komfortnéViac na e-shope..
36,90€
Bez DPH:30,75€
Extreme Hobby Dámske legíny  SKULL ROSE Extreme Hobby Dámske legíny  SKULL ROSE
Nový
Kompresné a termoaktívne dámske legíny SKULL ROSE. Legíny sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu. Termo legíny sú výnimočné v tom že počas športu telo ostáva v suchu a teple. Sublimované logá sa nepoškodia, nezoškriabu a nezničia. Špeciálna guma v páse zabraňuje zošmyknutiu legín počas športu. V n..
37,50€
Bez DPH:31,25€
LEGGINSY WORK OUT termoaktívne dámske legíny WORKOUT orange. Legíny sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu. Termo legíny sú výnimočné v tom že počas športu telo ostáva v suchu a teple. Sublimované logá sa nepoškodia, nezoškriabu a nezničia. Špeciálna guma v páse zabraňuje zošmyknutiu legín počas š..
37,50€
Bez DPH:31,25€
Extreme hobby Dámske legíny BULTERIER Extreme hobby Dámske legíny BULTERIER
Nový
Kompresné a termoaktívne dámske legíny BULTERIER. Legíny sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu. Termo legíny sú výnimočné v tom že počas športu telo ostáva v suchu a teple. Sublimované logá sa nepoškodia, nezoškriabu a nezničia. Špeciálna guma v páse zabraňuje zošmyknutiu legín počas športu. V na..
37,50€
Bez DPH:31,25€
Extreme Hobby Dámske legíny MT SPORTKompresné a termoaktívne dámske športové legíny MT SPORT od Extreme Hobby. Legíny sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu. Termo legíny sú výnimočné v tom že počas športu telo ostáva v suchu a teple. Sublimované logá sa nepoškodia, nezoškriabu a nezničia. Špeciál..
37,50€
Bez DPH:31,25€
Kompresné a termoaktívne dámske športové legíny SKULL II od Extreme Hobby. Legíny sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu. Termo legíny sú výnimočné v tom že počas športu telo ostáva v suchu a teple. Sublimované logá sa nepoškodia, nezoškriabu a nezničia. Špeciálna guma v páse zabraňuje zošmyknutiu..
37,50€
Bez DPH:31,25€
Zobrazujem od 1 do 12 zo 24 (2 strán)
Cookies
S cieľom zabezpečiť riadne fungovanie tejto webovej lokality ukladáme niekedy na vašom zariadení malé dátové súbory, tzv. cookie.