Menu
Nákupný košík
doprava nad 100€ ZADARMO

Detské tričká s krátkym rukávom

Extreme Hobby Detské tričká s krátkym rukávom rashguard WRESTLINGVysoko kvalitný, termo-aktívny rashguard s krátkym rukávom pre deti WRESTLING je ideálnou voľbou pre tých, ktorí milujú produkty najvyššej kvality. Je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý vďaka svojej pružnosti priľne k telu. Sofisti..
24,90€
Bez DPH:20,75€
EH TM Extreme Hobby detské tričko s krátkym rukávom. Písmo, z ktorého je tlač zhotovená, bolo špeciálne navrhnuté pre EH. Použili sme toto písmo na náš pôvodný strih trička, pridaním účinného gélu. Páči sa nám to, keď je niečo iné...
9,24€
Bez DPH:7,70€
Vysoko kvalitný, termo-aktívny rashguard s krátkym rukávom pre deti BULL&BEAR  EXTREME HOBBY je ideálnou voľbou pre tých, ktorí milujú produkty najvyššej kvality. Je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý vďaka svojej pružnosti priľne k telu. Sofistikovaný termoregulačný systém, udržiava telo v such..
24,90€
Bez DPH:20,75€
BJJ Extreme Hobby detské tričko s krátkym rukávom. Helio Gracie ako inšpirácia Mighty Mike's - brazílskej Jiu Jitsu Way of Life. Takto bol vytvorený náš návrh pre mladých milovníkov BJJ...
9,24€
Bez DPH:7,70€
Tričko s krátkym rukávom pre deti ACTIVE od EXTREME HOBBY. Tričko je vyrobené z veľmi kvalitného materiálu ktorý dáva deťom pohodlie a voľnosť pohybu. Sublimované logá sú výnimočné v tom že sa nepoškodia, nezoškriabu. Na  eshope nájdete ďalšie tričká s krátkym rukávom pre deti a dospelých  od Extrem..
24,90€
Bez DPH:20,75€
Vynikajúce kompresné a termo tričko. Tričko od Extreme Hobby PANDA je výbornou voľbou pre ľudí, ktorí majú radi najvyššiu triedu výrobkov. Tričko je vyrobené z kvalitného materiálu, ktoré vďaka svojej pružnosti priľne k telu. Telo počas tréningu ostáva v suchu. Sublimované logo je výnimočné v tom že..
24,90€
Bez DPH:20,75€
Detské tréningové tričko RYCERZYK EXTREME HOBBY. Tričko je vyrobené z veľmi kvalitného materiálu. Sublimované logá sa nezničia, nerozlomia ani nijak nepoškodia. V našom eshope môžete nájsť ďalšie detské tričká s krátkym rukávom od Extreme Hobby TM. ..
24,90€
Bez DPH:20,75€
Tričko pre deti s krátkym rukávom TAIL Extreme Hobby. Pôvod baseballu je nejasný. Je však jasné, že táto disciplína má mnoho trendov v móde, športe a životnom štýle. Starobylé trendy, ktoré sa dnes vracajú, nás inšpirovali k tomu, aby sme si vytvorili tričko, ktoré bolo postavené na jednom z viac ro..
9,24€
Bez DPH:7,70€
Tričko s krátkym rukávom pre deti TIGRESS EXTREME HOBBY. Tričko je vyrobené z veľmi kvalitného materiálu ktorý dáva deťom pohodlie a voľnosť pohybu. Sublimované logá sú výnimočné v tom že sa nepoškodia, nezoškriabu. V našom eshope nájdete ďalšie tričká s krátkym rukávom pre deti a dospelých  od Extr..
24,90€
Bez DPH:20,75€
WRESTLING Extreme Hobby s krátkym rukávom detské tričko. Aleksander Karelin ako inšpirácia pre Mighty Mike's - Wrestling Way of Life. Tak vznikla naša ponuka pre mladých nadšencov...
9,24€
Bez DPH:7,70€
Vysoko kvalitný, termo-aktívny rashguard s krátkym rukávom pre deti TEDDY BEAR  EXTREME HOBBY je ideálnou voľbou pre tých, ktorí milujú produkty najvyššej kvality. Je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý vďaka svojej pružnosti priľne k telu. Sofistikovaný termoregulačný systém, udržiava telo v suc..
26,90€
Bez DPH:22,42€
Vysoko kvalitný, termo-aktívny rashguard s krátkym rukávom pre deti BULL&BEAR  EXTREME HOBBY je ideálnou voľbou pre tých, ktorí milujú produkty najvyššej kvality. Je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý vďaka svojej pružnosti priľne k telu. Sofistikovaný termoregulačný systém, udržiava telo v such..
26,90€
Bez DPH:22,42€
Zobrazujem od 1 do 12 zo 15 (2 strán)
Cookies
S cieľom zabezpečiť riadne fungovanie tejto webovej lokality ukladáme niekedy na vašom zariadení malé dátové súbory, tzv. cookie.