Menu
Nákupný košík
doprava nad 100€ ZADARMO

Detské šortky

Extreme Hobby Detské grappling šortky ACTIVEDetské šortky grappling pre MMA ACTIVE. Grapplingové šortky poskytujú voľnosť pohybu a tiež sú veľmi komfortné. Špeciálny pás ktorý zabrauje skĺznutiu šortiek počas aktivity. Na e-shope Extreme Hobby nájdete ďalšie detské oblečenie. ..
32,90€
Bez DPH:27,42€
Extreme Hobby Detské grappling šortky KILLER CARDS 2Grapplingové šortky poskytujú voľnosť pohybu a tiež sú veľmi komfortné. Špeciálny pás ktorý zabraňuje skĺznutiu šortiek počas aktivity. Na e-shope Extreme Hobby nájdete ďalšie detské oblečenie. ..
32,90€
Bez DPH:27,42€
Extreme Hobby Detské grappling šortky WRESTLING Extreme Hobby Detské grappling šortky WRESTLING
Nový
Detské grapplingové šortky WRESTLING EXTREME HOBBY je nový model detskej výstroje a odevov pre bojové športy. Výrobok je udržiavaný v klasickom športovom dizajne a ako obvykle je v prípade značky EXTREME HOBBY najvyššou kvalitou...
32,90€
Bez DPH:27,42€
Extreme Hobby Detské šortky muay thai KILLER CARDS 2Šortky pri tréningoch neobmedzujú pohyb. V našom eshope nájdete ďalšie produkty v kategórii bojové oblečenie...
23,50€
Bez DPH:19,58€
Zobrazujem od 1 do 4 zo 4 (1 strán)
Cookies
S cieľom zabezpečiť riadne fungovanie tejto webovej lokality ukladáme niekedy na vašom zariadení malé dátové súbory, tzv. cookie.