Menu
Nákupný košík
doprava nad 100€ ZADARMO

COCOXIM kokosová voda

Brand: Cocoxim
COCOXIM LotosPrečo piť COCOXIM?ZDRAVÁ POKOŽKAVýskumy preukázali, že Cytokín obsiahnutý v kokosovej vode pomáha regulovať nárast kožných buniek. Kyselina laurová, ktorú kokosová voda obsahuje, spomaľuje starnutie, vyrovnáva pH a posilňuje pojivé tkaniva v koži, čím ju hydratuje.zníženie tlakuĽudia tr..
1,60€
Bez DPH:1,33€
Brand: Cocoxim
COCOXIM NaturalPrečo piť COCOXIM?ZDRAVÁ POKOŽKAVýskumy preukázali, že Cytokín obsiahnutý v kokosovej vode pomáha regulovať nárast kožných buniek. Kyselina laurová, ktorú kokosová voda obsahuje, spomaľuje starnutie, vyrovnáva pH a posilňuje pojivé tkaniva v koži, čím ju hydratuje.zníženie tlakuĽudia ..
1,60€
Bez DPH:1,33€
Brand: Cocoxim
O produkteKokosový nápoj zložený z kokosovej vody a kokosového mlieka s príchuťou kávy. Veľmi lahodný a osviežujúci letný nápoj bez laktózy, odporúčame pred konzumáciou vychladiť.zloženieKokosová voda, extrakt z kokosového mlieka, cukor, maltodextrín, prírodné aromatizačné prísady, E407, E415, E412,..
1,70€
Bez DPH:1,42€
Brand: Cocoxim
Prečo piť COCOXIM?Zdravá pokožkaVýskumy preukázali, že Cytokín obsiahnutý v kokosovej vode pomáha regulovať nárast kožných buniek. Kyselina laurová, ktorú kokosová voda obsahuje, spomaľuje starnutie, vyrovnáva pH a posilňuje pojivé tkaniva v koži, čím ju hydratuje.zníženie tlakuĽudia trpiaci vyso..
1,70€
Bez DPH:1,42€
Brand: Cocoxim
Prečo piť COCOXIM?Zdravá pokožkaVýskumy preukázali, že Cytokín obsiahnutý v kokosovej vode pomáha regulovať nárast kožných buniek. Kyselina laurová, ktorú kokosová voda obsahuje, spomaľuje starnutie, vyrovnáva pH a posilňuje pojivé tkaniva v koži, čím ju hydratuje.zníženie tlakuĽudia trpiaci vysokým..
3,40€
Bez DPH:2,83€
Zobrazujem od 1 do 5 zo 5 (1 strán)
Cookies
S cieľom zabezpečiť riadne fungovanie tejto webovej lokality ukladáme niekedy na vašom zariadení malé dátové súbory, tzv. cookie.