Menu
Nákupný košík
doprava nad 100€ ZADARMO

Maslá

Maslá
Brand: ButterLand
Neváhaj a ochutnaj! Chuťovo bezchybný arašidový krém s chrumkavými kúskami, ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti! Naše 100% arašidová nátierka obsahuje veľké množstvo vitamínu, minerálov, nenasýtených mastných kyselín Omega 3 a resveratrolu, jedná sa o látku známu svojimi antibakteriálnymi, an..
4,30€
Bez DPH:3,58€
Brand: ButterLand
Neváhaj a ochutnaj! Chuťovo bezchybný arašidový krém, ktorý by nemal chýbať v každej domácnosti! Naše 100% arašidová nátierka obsahuje veľké množstvo vitamínu, minerálov, nenasýtených mastných kyselín Omega 3 a resveratrolu, jedná sa o látku známu svojimi antibakteriálnymi, antioxidačnými, a protira..
4,30€
Bez DPH:3,58€
Brand: ButterLand
Čokolína Lahodná kombinácia orechov a tej najkvalitnejšej belgickej čokolády v jednom balení! Odchytenie svoj jedálniček naším orechovým krémom a doplň tak potrebné živiny počas celého dňa. Čokolino je výborným zdrojom proteínov, nenasýtených mastných kyselín, vitamínov a minerálov. Najmä potom v..
9,02€
Bez DPH:7,52€
Brand: ButterLand
100% Pražený lahodný kešu krém! Vyrobený z tých najkvalitnejších kešu orechov na trhu. Obsahuje vysoké množstvo proteínov, nenasýtených mastných kyselín, vitamínov a minerálov. Znižuje stres, únavu, podráždený žalúdok, zlepšuje kvalitu pleti a je výborným pomocníkom v kuchyni. Oproti iným orechom, u..
12,11€
Bez DPH:10,09€
Zobrazujem od 1 do 4 zo 4 (1 strán)
Cookies
S cieľom zabezpečiť riadne fungovanie tejto webovej lokality ukladáme niekedy na vašom zariadení malé dátové súbory, tzv. cookie.