Menu
Nákupný košík
doprava nad 100€ ZADARMO

MAXXUS Boxerské rukavice EXCALIBUR CLASSIC PRO

MAXXUS  Boxerské rukavice EXCALIBUR CLASSIC PRO
MAXXUS Boxerské rukavice EXCALIBUR CLASSIC PRO

BOXERSKÉ RUKAVICE EXCALIBUR® CLASSIC PRO V ANTICKEJ KOŽI

TOP BOXERSKÉ RUKAVICE Z ODOLNEJ A PEVNEJ KOŽE S VEĽMI DOBRÝM PRISPÔSOBENÍM

Boxerská rukavica CLASSIC PRO zapôsobí svojim starožitným koženým vzhľadom v tmavo hnedej farbe. Toto kvalitatívne a vizuálne zdokonalenie radu boxerským rukavíc EXCALIBUR presvedčí vo všetkých oblastiach. Ručné šitá boxerská rukavica je vyrobená z ušľachtilej a extrémne trvanlivej umelej kože v starožitnom vzhľade.

Ergonomicky tvarovaný vankúš je vyrobený zo špeciálnej peny s vysokou hustotou, ktorý optimálne reguluje energiu nárazu a zároveň ochraňuje a stabilizuje prsty a zápästie.

Táto boxerská rukavica je NEVYHNUTNOSŤ pre všetkých športovcov, ktorí kladú najvyššie nároky na seba a svoje tréningové vybavenie a chcú oživiť pocit klasického boxu.

Či už doma alebo v telocvični, CLASSIC PRO stanovuje nové štandardy z hľadiska prispôsobenia, stability, tlmenia, pohodlia a dizajnu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Captcha
82,80€
Bez DPH: 69,00€
  • Model:: 600107-00019-0001

Dostupné možnosti

Najpredávanejšie

Novinka OKTAGON Mikina- sublimovaná...
59,00€
Bez DPH:49,17€
Pánske tričko s krátkym rukávom "OKTAGON MERCH" od Extreme Hobby, je vyrobené z veľmi kvalitného materiálu. Tričko má originálny vzor, a vďaka kvalitn..
27,00€
Bez DPH:22,50€
Materiál perfektne odvádza vlhkosť a ventiluje telo, výsledkom čoho je chladenie.Materiál 100% polyester. ..
39,00€
Bez DPH:32,50€
Vysoko kvalitný rashguard s krátkym rukávom OKTAGON MMA, je ideálny pre ľudí, ktorí preferujú najvyššiu triedu produktov. Produkt je vyrobený z vysoko..
39,00€
Bez DPH:32,50€
Cookies
S cieľom zabezpečiť riadne fungovanie tejto webovej lokality ukladáme niekedy na vašom zariadení malé dátové súbory, tzv. cookie.