Menu
Nákupný košík
doprava nad 100€ ZADARMO

Atletické šortky

Boxerské šortky KNUCKLE KING od Extremehobby, sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu.Šortky sú odolné, funkčné a pri tréningu Vás neobmedzujú v pohybe. Na e-shope Extremehobby nájdete ďalšie boxerské šortky...
32,00€
Bez DPH:26,67€
Atletické šortky pre MMA, ACTIVE od EXTREMEHOBBY. Sú vyrobené zo špeciálne tkaných polyesterových vlákien s technológiou rip-stop. Vďaka pružnému materiálu sa veľmi ľahko prispôsobia. V našom eshope nájdete ďalšie atletické šortky od EXTREMEHOBBY...
40,00€
Bez DPH:33,33€
Atletické šortky pre MMA EZECHIEL, sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu. Sublimované logá sú výnimočné v tom že sa nerozlomia a nepoškodia. Špeciálny gumový pás zabraňuje skĺznutiu počas tréningu. Šortky obsahujú suchý zips. V našom eshope nájdete bojové oblečenie, tréningové šortky, termo odev ..
40,00€
Bez DPH:33,33€
Atletické šortky MOKO . Ultraľahké šortky vyrobené zo špeciálne tkaných polyesterových vlákien s technológiou rip-stop. Elastická tkanina umožňuje že sa šortky prispôsobia. Šortky sú veľmi príjemné na dotyk, neabsorbujú vlhkosť. Pozrite si aj na iné produkty v kategórii bojové oblečenie pre bojové u..
40,00€
Bez DPH:33,33€
Extreme Hobby Atletické šortky MT SPORT Extreme Hobby Atletické šortky MT SPORT
Nový
Športové šortky MT SPORT sú odľahčené šortky zo špeciálne tkaného polyesterového vlákna s technikou rip-stop. Veľmi trvanlivý pri veľmi nízkej hmotnosti. Elastická tkanina umožňuje výrobku prispôsobiť sa počas intenzívneho tréningu. Sú príjemné na dotyk, neabsorbujú vlhkosť a nestrácajú farby v dôsl..
40,00€
Bez DPH:33,33€
Atletické šortky REBEL ripstop. Ultraľahké šortky vyrobené zo špeciálne tkaných polyesterových vlákien s technológiou rip-stop. Elastická tkanina umožňuje že sa šortky prispôsobia. Šortky sú veľmi príjemné na dotyk, neabsorbujú vlhkosť. Pozrite si aj na iné produkty v kategórii bojové oblečenie pre ..
40,00€
Bez DPH:33,33€
Atletické šortky pre MMA SPIDER GUARD ripstop. Ultraľahké šortky vyrobené zo špeciálne tkaných polyesterových vlákien s technológiou rip-stop. Elastická tkanina umožňuje že sa šortky prispôsobia. Šortky sú veľmi príjemné na dotyk, neabsorbujú vlhkosť. Pozrite si aj na iné produkty v kategórii bojové..
40,00€
Bez DPH:33,33€
Extreme Hobby Boxerské šortky KILLER CARDS 2
Nový
Extreme Hobby Boxerské šortky KILLER CARDS 2Boxerské šortky KILLER CARDS 2 od Extremehobby, sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu.Šortky sú odolné, funkčné a pri tréningu Vás neobmedzujú v pohybe. Na e-shope Extremehobby nájdete ďalšie boxerské šortky...
32,00€
Bez DPH:26,67€
Šortky sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov a sú odolné a funkčné. Trvanlivé na natiahnutie, odolné voči deformácii, neobmedzujú pohyb. Elastický pás zaisťuje dokonalé uchytenie...
32,00€
Bez DPH:26,67€
Extreme Hobby Pánske atletické šortky KILLER CARDS IIAtletické šortky pre MMA, KILLER CARDS II od EXTREMEHOBBY. Sú vyrobené zo špeciálne tkaných polyesterových vlákien s technológiou rip-stop. Vďaka pružnému materiálu sa veľmi ľahko prispôsobia. V našom eshope nájdete ďalšie atletické šortky od EXTR..
40,00€
Bez DPH:33,33€
Atletické šortky pre MMA, PSYCHO CLOWN od EXTREMEHOBBY. Sú vyrobené zo špeciálne tkaných polyesterových vlákien s technológiou rip-stop. Vďaka pružnému materiálu sa veľmi ľahko prispôsobia. V našom eshope nájdete ďalšie atletické šortky od EXTREMEHOBBY...
40,00€
Bez DPH:33,33€
Pánske atletické šortky RAGNAROK. Uľtra ľahké, kompresné šortky vyrobené z špeciálne tkaných polyesterových vlákien s technológiou rip-stop. Šortky sú ideálne pre beh, fitness, crossfit alebo aktívny oddych. Šortky sú elastické a tým sa prispôsobia pri športe. V našom eshope nájde ďalšie atletické š..
40,00€
Bez DPH:33,33€
Zobrazujem od 1 do 12 zo 16 (2 strán)
Cookies
S cieľom zabezpečiť riadne fungovanie tejto webovej lokality ukladáme niekedy na vašom zariadení malé dátové súbory, tzv. cookie.